Juventus – Sampdorie – 26.07.2020 21:45

V neděli se odehraje 36. kolo Italské Serie A, ve kterém se ve 21:45 spolu střetnou Sampdorie a Juventus. Oba týmy dělí v tabulce třináct příček, domácí vévodí ligové tabulce, hosté drží čtrnáctou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Juventusu 1:2. V posledním ligovém kole hráči Juventusu prohráli s Udinese, stejně tak hosté ze Sampdorie prohráli s Janovem. Nejvíc branek v dresu Juventusu vsítil Cristiano Ronaldo, v barvách Sampdorie dal nejvíc branek Fabio Quagliarella. Hostující Sampdorie na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála šest zápasů, domácí Stará dáma na svém stadionu v této sezóně vyhrála patnáct zápasů. V této ligové sezóně domácí Juventus vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,5 góly v jednom zápase. Hosté ze Sampdorie na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,3 branky. Domácí Juventus v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Sampdorie odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Sampdorie není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Juventus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz