Juventus – Turín – 04.07.2020 17:15

Další, v pořadí již 30. kolo Italské Serie A nabídne turínské derby mezi Juventusem a FC Turínem, které se odehraje v sobotu od 17:15 na Juventus Stadium. Domácí tým Juventusu je aktuálně s dvaasedmdesáti body na první pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtrnáct příček níž na patnácté pozici, když získali jednatřicet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Juventusu 0:1. Juventusu se v posledním ligovém kole proti Janovu dařilo a bral plný počet bodů, domácí jsou ve formě, jde již o šestou výhru v řadě za sebou. Hostující FC Turín naopak ztratil všechny body s Laziem Řím a byla to již druhá prohra v řadě. Nejlepším střelcem Juventusu je Cristiano Ronaldo se čtyřiadvaceti brankami. V týmu hostů z FC Turína je nejlepším zakončovatelem Andrea Belotti s dvanácti góly. Hostující FC Turín na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen čtyři zápasy, domácí Stará dáma na svém stadionu v této sezóně vyhrála třináct zápasů. Juventus je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 2,5 góly na zápas. Oproti tomu FC Turín není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,4 branky na utkání. Juventus z devětadvaceti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, FC Turín dokonce neskóroval v devíti zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Hostující FC Turín má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Domácí mají formu a v posledních šesti zápasech vyhráli. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 14 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz