Karviná – Boleslav – 26.09.2020 16:30

1. česká fotbalová liga má na programu 5. kolo, ve kterém v sobotu v 16:30 hostí Karviná tým Boleslavi. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na desátém místě ligové tabulky, hosté drží čtrnáctou příčku. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Karviné a zápas skončil nerozhodně 2:2. V minulém kole hostující boleslavští hráči získali maximum bodů s Jabloncem. Naopak domácí Karviná remizovala s Libercem. Nejvíc branek v dresu Karviné vsítil Michal Papadopulos, v barvách Boleslavi dal nejvíc branek Dominik Mašek. Hráči Karviné v této sezóně nevyhráli žádný ze dvou domácích zápasů. Hosté z Boleslavi venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli zatím jen dva zápasy. Karviná není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelila 1 gól na zápas. Také Boleslav na venkovních hřištích není obávaným týmem, její brankový průměr je 0,5 branky na utkání. Karviná ze čtyř zápasů v této sezóně v jednom nevstřelila žádný gól, Boleslav neskórovala také v jednom zápase. Defenziva hostující Boleslavi není příliš pevná, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Domácí Karviná na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz