Karviná – Příbram – 08.03.2020 14:30

Ve čtyřiadvacátém kole 1. české fotbalové ligy se spolu v neděli na Městském stadionu Karviná od 14:30 utkají Karviná a Příbram. V tomto utkání se střetne čtrnáctý s posledním týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok šest bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácí Karviné 0:2. V posledním ligovém kole karvinští hráči remizovali s Bohemians, stejně tak hosté z Příbrami remizovali s Boleslaví. Nejvíc branek v dresu Karviné vsítil Vojtěch Smrž, v barvách Příbrami dal nejvíc branek Michal Škoda. Hráči Karviné v této sezóně vyhráli dva z jedenácti domácích zápasů. Hosté z Příbrami venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už jedenáct zápasů. Příbram není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 0,3 branek na venkovní zápas, Karviná ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 0,8 branky na zápas. Domácí Karviná v tomto ročníku odehrála ovšem třináct zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Příbrami odehrál patnáct zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,9 branky na zápas. Domácí Karviná na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz