Bergamo – Lazio Řím – 07.03.2020 18:00

V sobotu nás čeká 27. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Bergamo a Lazio Řím. V tomto utkání se střetne čtvrtý s vedoucím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok čtrnáct bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadio Olimpico a utkání skončilo remízou 3:3. V posledním ligovém kole hráči Bergama vyhráli s Lecce, domácí jsou ve formě, jde již o třetí výhru v řadě za sebou, stejně tak hosté z Lazia Řím vyhráli a jde již o čtvrtá výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Bergamo Josip Ilicic s patnácti góly a za Lazio Řím Ciro Immobile, který se trefil sedmadvacetkrát. Hráči Bergama v této sezóně vyhráli šest ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Lazia Řím na venkovních hřištích vyhráli osm ze dvanácti zápasů. Lazio Řím není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,8 branek na venkovní zápas, Bergamo ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,8 branky na zápas. Bergamo z pětadvaceti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelilo žádný gól, Lazio Řím neskórovalo také ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,9 branky na zápas. Hostující Lazio Řím drží sérii čtyřech výher v řadě. Domácí mají formu a v posledních třech zápasech vyhráli. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,8 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz