Karviná – Teplice – 23.02.2020 14:30

V neděli se odehraje 22. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se ve 14:30 spolu střetnou Teplice a Karviná. V tomto utkání se střetne čtrnáctý s dvanáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok sedm bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 0:0. V posledním ligovém kole karvinští hráči vyhráli se Zlínem, naopak hosté z Teplic prohráli s Olomoucí. Nejlepším střelcem Karviné je Vojtěch Smrž se třemi brankami. V týmu hostů z Teplic je nejlepším zakončovatelem Jakub Mareš se šesti góly. Hostující Teplice na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrály jen dva zápasy, domácí Karviná na svém stadionu v této sezóně vyhrála jen jeden zápas. Teplice nejsou příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelily hostitelům 0,7 branek na venkovní zápas, Karviná má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,6 branky na zápas. Domácí Karviná v tomto ročníku odehrála ovšem dvanáct zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Teplic odehrál pouze čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujících Teplic není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Domácí Karviná na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz