Karviná – České Budějovice – 07.06.2020 15:00

1. česká fotbalová liga má na programu 28. kolo, ve kterém v neděli v 15:00 hostí Karviná tým Českých Budějovic. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou aktuálně na třináctém místě ligové tabulky, hosté drží osmou příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Českých Budějovic 3:0. Karviná v minulém ligovém kole hrála proti Slovácku a ztratila všechny body, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Oproti tomu klub z Českých Budějovic získal s Olomoucí tři body. Nejlepším střelcem Karviné je Ondřej Lingr se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Českých Budějovic je nejlepším zakončovatelem Ivan Schranz s osmi góly. Hráči Karviné v této sezóně vyhráli tři ze třinácti domácích zápasů. Hosté z Českých Budějovic venku uhráli pět výher ze třinácti zápasů. Karviná není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelila 0,9 góly na zápas. Naopak České Budějovice jsou na zápasech venku postrachem, jejich brankový průměr je 1,8 branky na utkání. Domácí Karviná v tomto ročníku odehrála ovšem patnáct zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Českých Budějovic odehrál sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě. Domácí Karviná má na svém stadionu průměr 0,9 vstřelené branky na utkání, hosté mají lepší průměr 1,8 branky na venkovní zápas, hosté v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz