Legie – Gdyně – 10.06.2020 20:30

Ve středu nás čeká 29. kolo Polské Ekstraklasy a v něm se o body utkají Legie a Gdyně. Domácí tým Legie je aktuálně se sedmapadesáti body na první pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o čtrnáct příček níž na patnácté pozici, když získali osmadvacet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Legie 0:1. V posledním ligovém kole varšavští hráči vyhráli s Wislou, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě, stejně tak hosté z Gdyně vyhráli s Wroclawí. Snajperem v týmu Legie je Jarosław Niezgoda, který dal čtrnáct gólů, za Gdyni se sedmkrát prosadil Marko Vejinovic. Hráči Legie v této sezóně vyhráli deset ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté z Gdyně venku uhráli tři výhry ze čtrnácti zápasů. Gdyně není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 0,9 branek na venkovní zápas, Legie ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,6 branky na zápas. Legie z osmadvaceti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelila žádný gól, Gdyně dokonce neskórovala v jedenácti zápasech. Defenziva hostující Gdyně není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,0 gólu na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz