Karviná – Zlín – 15.02.2020 14:30

Další, v pořadí již 21. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Karvinou a Zlínem, které se odehraje v sobotu od 14:30 na Městském stadionu Karviná. V tomto utkání se střetne patnáctý s dvanáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok osm bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácí Karviné 1:4. Karviná v minulém ligovém kole hrála proti Liberci a ztratila všechny body. Oproti tomu klub ze Zlína získal s Opavou tři body. Nejlepším střelcem Karviné je Michal Petráň se třemi brankami. V týmu hostů ze Zlína je nejlepším zakončovatelem Tomáš Poznar se čtyřmi góly. Hráči Karviné v této sezóně nevyhráli žádný z devíti domácích zápasů. Hostující hráči Zlína na venkovních hřištích vyhráli jeden z devíti zápasů. Karviná není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelila 0,4 góly na zápas. Také Zlín na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,7 branky na utkání. Domácí Karviná v tomto ročníku odehrála ovšem dvanáct zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Zlína odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Zlína není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. ‌Karviné se na domácím hřišti nedaří a Zlín zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz