Köln – Union Berlín – 13.06.2020 15:30

Köln přivítá v sobotu v 15:30 v rámci 31. kola Bundesligy v Köln Areně Union Berlín. V tomto utkání se střetne dvanáctý se čtrnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé tři body. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Unionu Berlín 2:0. Köln v minulém ligovém kole hrál proti Augsburgu a ztratil remízou dva body. I klub z Unionu Berlín remizoval se Schalke a ztratil dva body. Nejlepším střelcem Kölnu je Jhon Cordoba s dvanácti brankami. V týmu hostů z Unionu Berlín je nejlepším zakončovatelem Sebastian Andersson s dvanácti góly. Hostující Union Berlín na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen tři zápasy, domácí Köln na svém stadionu v této sezóně vyhrál šest zápasů. V této ligové sezóně domácí Köln vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,7 góly v jednom zápase. Hosté z Unionu Berlín na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Köln ze třiceti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelil žádný gól, Union Berlín neskóroval v sedmi zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Domácí Köln má na domácím hřišti průměr 1,7 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 1 branku na venkovní zápas, Köln v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz