Lecce – Brescia – 22.07.2020 21:45

Lecce přivítá ve středu ve 21:45 v rámci 35. kola Italské Serie A na Stadiu Via del Mare Brescii. Domácí tým Lecce je aktuálně s devětadvaceti body na osmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na devatenácté pozici, když získali čtyřiadvacet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostující Brescii 3:0. V posledním ligovém kole hráči Lecce prohráli s Janovem, jde již o jejich druhou prohru v řadě, naopak hosté z Brescii vyhráli se Spalem. Snajperem v týmu Lecce je Marco Mancosu, který dal dvanáct gólů, za Brescii se sedmkrát prosadil Alfredo Donnarumma. Hráči Lecce v této sezóně vyhráli tři ze sedmnácti domácích zápasů. Hosté z Brescii venku uhráli tři výhry ze sedmnácti zápasů. Brescia není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 0,8 branek na venkovní zápas, Lecce ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,4 branky na zápas. Lecce ze čtyřiatřiceti zápasů v této sezóně v deseti nevstřelilo žádný gól, Brescia neskórovala v jedenácti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 2,1 branky na zápas. Domácí tým Lecce prohrál v posledních dvou zápasech. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz