Zlín – Karviná – 23.07.2020 18:00

1. česká fotbalová liga má na programu dohrávku odloženého zápasu 4. kola nadstavbové části skupiny o záchranu, ve kterém ve čtvrtek v 18:00 hostí Zlín tým Karviné. Domácí tým Zlína je aktuálně s třiatřiceti body na třetí pozici v tabulce nadstavbové části o záchranu, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na čtvrté pozici, když získali sedmadvacet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Karviné 2:0. V minulém kole hostující karvinští hráči ztratili všechny body s Olomoucí. Stejně tak domácí Zlín prohrál s Teplicemi. Nejlepším střelcem Zlína je Tomáš Poznar s devíti brankami. V týmu hostů z Karviné je nejlepším zakončovatelem Ondřej Lingr se sedmi góly. Ševci v této sezóně vyhráli osm ze sedmnácti domácích zápasů. Hosté z Karviné venku uhráli dvě výhry ze sedmnácti zápasů. Zlín v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,2 branky na zápas, Karviná zaznamenala na venkovních hřištích průměrně pouze 0,6 zásahu. Zlín ze třiatřiceti zápasů v této sezóně ve čtrnácti nevstřelil žádný gól, Karviná neskórovala v osmnácti zápasech. Defenziva hostující Karviné není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Domácí hráči Zlína mají v tabulce o 6 bodů víc a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz