Lecce – Spal – 15.02.2020 15:00

Další, v pořadí již 24. kolo Italské Serie A nabídne střetnutí mezi Lecce a Spalem, které se odehraje v sobotu od 15:00 na Stadiu Via del Mare. Oba týmy dělí v tabulce pouze tři příčky, domácí jsou aktuálně na sedmnáctém místě ligové tabulky, hosté jsou v tabulce poslední. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Lecce 1:3. V posledním ligovém kole hráči Lecce vyhráli s Neapolí, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě, naopak hosté ze Spalu prohráli se Sassuolem, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o třetí v řadě. Nejvíc branek v dresu Lecce vsítil Marco Mancosu, v barvách Spalu dal nejvíc branek Andrea Petagna. Hráči Lecce v této sezóně vyhráli jeden z jedenácti domácích zápasů. Hosté ze Spalu venku uhráli dvě výhry ze dvanácti zápasů. Lecce v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,4 branky na zápas, Spal zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,6 zásahu. Lecce ze třiadvaceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelilo žádný gól, Spal neskóroval v deseti zápasech. Defenziva hostujícího Spalu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,9 gólu na zápas. ‌Domácí tým Lecce vyhrál v posledních dvou zápasech. Hosté mají sérii porážek v posledních třech zápasech. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz