Leganes – Alavés – 29.02.2020 18:30

Další, v pořadí již 26. kolo Španělské LaLigy nabídne střetnutí mezi Leganés a Alavés, které se odehraje v sobotu od 18:30 na Estadio Municipal de Butarque. Svěřenci domácího trenéra Javiera Aguirra jsou aktuálně na devatenáctém místě ligové tabulky, hosté okupují čtrnáctou pozici. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 1:1. Leganés se v posledním ligovém kole proti Celtě nedařilo, když ztratilo tři body. Hostující Alavés naopak získal maximum bodů s Athleticem Bilbao. Nejlepším střelcem Leganés je Martin Braithwaite se šesti brankami. V týmu hostů z Alavés je nejlepším zakončovatelem Perez M. Lucas s deseti góly. Hráči Leganés v této sezóně vyhráli čtyři ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Alavés na venkovních hřištích vyhráli dva ze dvanácti zápasů. Leganés nejsou na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelili 0,9 góly na zápas. Také Alavés na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,8 branky na utkání. Domácí Leganés v tomto ročníku odehráli ovšem dvanáct zápasů, ve kterých nevstřelili žádnou branku, hostující tým Alavés odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí i hosté nejsou v koncovce nijak produktivní, zřejmě nepadnou víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz