Leganes – Granada – 22.06.2020 22:00

Další, v pořadí již 31. kolo Španělské LaLigy nabídne střetnutí mezi Leganés a Granadou, které se odehraje v pondělí od 22:00 na Estadio Municipal de Butarque. Domácí tým Leganés je aktuálně se čtyřiadvaceti body na devatenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o devět příček výš na desáté pozici, když získali dvaačtyřicet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Granady 1:0. Leganés v minulém ligovém kole hráli proti Malorce a ztratili remízou dva body. Oproti tomu klub z Granady vyšel z posledního utkání proti Villarrealu naprázdno. Nejvíc branek v dresu Leganés vsítil Óscar Rodríguez, v barvách Granady dal nejvíc branek Carlos Fernández. Hráči Leganés v této sezóně vyhráli čtyři z patnácti domácích zápasů. Hostující hráči Granady na venkovních hřištích vyhráli tři z patnácti zápasů. Granada není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,3 branek na venkovní zápas, Leganés mají na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,9 branky na zápas. Leganés ze třiceti zápasů v této sezóně ve třinácti nevstřelili žádný gól, Granada neskórovala v devíti zápasech. Defenziva hostující Granady je pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Leganés se na domácím hřišti nedaří a Granada zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz