Plzeň – Zlín – 10.06.2020 18:00

Ve středu se odehraje 29. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 18:00 spolu střetnou Zlín a Plzeň. Oba týmy dělí v tabulce jedenáct příček, domácí jsou aktuálně na druhém místě ligové tabulky, hosté drží třináctou příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 1:1. Plzeň v minulém ligovém kole hrála proti Slavii a ztratila remízou dva body. Oproti tomu klub ze Zlína získal s Příbramí tři body. Nejvíc branek v dresu Plzně vsítil Michal Krmenčík, v barvách Zlína dal nejvíc branek Tomáš Poznar. Viktoriáni v této sezóně vyhráli jedenáct ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté ze Zlína venku uhráli jednu výhru ze třinácti zápasů. Zlín není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,7 branek na venkovní zápas, Plzeň ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,5 branky na zápas. Plzeň z osmadvaceti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelila žádný gól, Zlín dokonce neskóroval ve dvanácti zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Plzeň.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz