Lens – Montpelliere – 12.12.2020 21:00

Další, v pořadí již 14. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Lensem a Montpelliere, které se odehraje v sobotu od 21:00 na Stade Bollaert–Delelis. Domácí tým Lensu je aktuálně s jednadvaceti body na osmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky výš na šesté pozici, když získali třiadvacet bodů. Lensu se v posledním ligovém kole proti Rennes dařilo a bralo plný počet bodů. Hostující Montpelliere naopak ztratilo všechny body s PSG. Snajperem v týmu Lensu je Gael Kakuta, který dal pět gólů, za Montpelliere se šestkrát prosadil Andy Delort. Hráči Lensu v této sezóně vyhráli tři ze šesti domácích zápasů. Hostující hráči Montpelliere na venkovních hřištích vyhráli tři ze šesti zápasů. V této ligové sezóně domácí Lens vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,8 góly v jednom zápase. Hosté z Montpelliere na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,3 branky. Lens ze dvanácti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelilo žádný gól, Montpelliere neskórovalo ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Montpelliere není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz