Turín – Udinese – 12.12.2020 18:00

Italská Serie A má na programu 11. kolo, ve kterém v sobotu v 18:00 hostí FC Turín tým Udinese. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na osmnáctém místě ligové tabulky, hosté drží čtrnáctou příčku. Minulé měření sil na Stadio Olimpico di Torino ovládli domácí hráči FC Turína 1:0. FC Turínu se v posledním ligovém kole proti Juventusu nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Udinese naopak získalo maximum bodů s Laziem Řím, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Nejlepším střelcem FC Turína je Andrea Belotti se sedmi brankami. V týmu hostů z Udinese je nejlepším zakončovatelem Ignacio Pussetto se dvěma góly. Hráči FC Turína v této sezóně nevyhráli žádný z pěti domácích zápasů. Hosté z Udinese venku uhráli jednu výhru ze čtyř zápasů. V této ligové sezóně domácí FC Turín vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,8 góly v jednom zápase. Hosté z Udinese na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,2 branky. FC Turín z deseti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelil žádný gól, Udinese neskórovalo ve čtyřech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,4 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou výher. Domácí FC Turín na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz