Leuven – Club Brugy – 24.10.2020 20:45

Leuven přivítá v sobotu ve 20:45 v rámci 10. kola 1. belgické ligy na Den Dreef Stadionu FC Brugy. V tomto utkání se střetne sedmý s vedoucím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok čtyři body. Leuvenu se v posledním ligovém kole proti Anderlechtu Brusel ne úplně dařilo, když ztratil remízou dva body. Hostující FC Brugy také remizovaly a přišly o dva body se Standardem Lutych. Nejlepším střelcem Leuvenu je Kamal Sowah se čtyřmi brankami. V týmu hostů z FC Brug je nejlepším zakončovatelem Krépin Diatta s pěti góly. Hostující FC Brugy na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrály tři zápasy, domácí Leuven na svém stadionu v této sezóně vyhrál dva zápasy. Leuven není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1,2 góly na zápas. Naopak FC Brugy jsou na zápasech venku postrachem, jejich brankový průměr je 3,2 branky na utkání. Leuven z devíti zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, FC Brugy neskórovaly ve dvou zápasech. Defenziva hostujících FC Brug je pevná, průměrně obdržela 0,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Hosté z FC Brug jsou venku v této sezóně produktivní, dá se očekávat, že opět vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz