Leuven – Mouscron–Péruwelz – 07.11.2020 18:30

V sobotu se odehraje 12. kolo 1. belgické ligy, ve kterém se v 18:30 spolu střetnou Mouscron–Péruwelz a Leuven. Domácí tým Leuvenu je aktuálně s osmnácti body na osmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou o deset příček níž na posledním místě, když získali tři body. Leuvenu se v posledním ligovém kole proti Beerschotu nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Mouscron–Péruwelz také ztratilo všechny body s Eupenem a byla to již druhá prohra v řadě. Nejvíc branek v dresu Leuvenu vsítil Thomas Henry, v barvách Mouscron–Péruwelz dal nejvíc branek Marko Bakić. Hráči Leuvenu v této sezóně vyhráli tři z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Mouscron–Péruwelz na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už čtyři pokusy. Leuven není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1,4 góly na zápas. Také Mouscron–Péruwelz na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,5 branky na utkání. Domácí Leuven v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Mouscron–Péruwelz odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Hostující Mouscron–Péruwelz má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Leuven.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz