Levante – Celta – 26.10.2020 21:00

V pondělí se odehraje 7. kolo Španělské LaLigy, ve kterém se ve 21:00 spolu střetnou Celta a Levante. Domácí tým Levante je aktuálně se třemi body na dvacáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o tři příčky výš na sedmnácté pozici, když získali pět bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Levante 2:3. V minulém kole hostující tým ze Celty ztratil všechny body s Atleticem Madrid, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o třetí prohru v řadě. Stejně tak domácí Levante prohrálo s Athleticem Bilbao, domácí jsou bez formy a jde už o třetí prohru za sebou. Nejlepším střelcem Levante je Jose Luis Morales Nogales se třemi brankami. V týmu hostů ze Celty je nejlepším zakončovatelem Iago Aspas se třemi góly. Hráči Levante v této sezóně nevyhráli první domácí zápas. Hostující hráči Celty na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už tři pokusy. V této ligové sezóně domácí Levante na domácí půdě ještě neskórovalo. Hosté ze Celty na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,3 branky. Domácí Levante v tomto ročníku odehrálo ovšem tři zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Celty odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Domácí tým Levante prohrál v posledních třech zápasech. Stejně tak hosté mají sérii porážek v posledních třech zápasech. Levante se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté ze Celty zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz