Liberec – Opava – 08.03.2020 14:30

Ve čtyřiadvacátém kole 1. české fotbalové ligy se spolu v neděli na Stadionu U Nisy od 14:30 utkají Liberec a Opava. Domácí tým Liberce je aktuálně s třiatřiceti body na deváté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o šest příček níž na patnácté pozici, když získali sedmnáct bodů. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 1:1. Liberci se v posledním ligovém kole proti Bohemians dařilo a bral plný počet bodů, domácí jsou ve formě, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Hostující Opava také získala maximum bodů s Olomoucí. Nejlepšími zakončovateli jsou za Liberec Roman Potočný s devíti góly a za Opavu Rene Dedic, který se trefil čtyřikrát. Hráči Liberce v této sezóně vyhráli šest z jedenácti domácích zápasů. Hostující hráči Opavy na venkovních hřištích vyhráli jeden ze dvanácti zápasů. Opava není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 0,3 branek na venkovní zápas, Liberec ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,3 branky na zápas. Liberec z dvaadvaceti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelil žádný gól, Opava dokonce neskórovala ve třinácti zápasech. Defenziva hostující Opavy není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve třech po sobě jdoucích utkáních. Domácí Liberec má na svém stadionu průměr 2,3 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,3 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz