Liberec – Slovácko – 07.12.2020 18:00

V desátém kole 1. české fotbalové ligy se spolu v pondělí na Stadionu U Nisy od 18:00 utkají Liberec a Slovácko. Svěřenci domácího trenéra Pavla Hoftycha jsou aktuálně na devátém místě ligové tabulky, hosté okupují šestou pozici. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Liberce, skončilo výhrou domácích 3:1. Liberci se v posledním ligovém kole proti Jablonci nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Slovácko naopak získalo maximum bodů s Opavou, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Nejlepším střelcem Liberce je John Mosquera se čtyřmi brankami. V týmu hostů ze Slovácka je nejlepším zakončovatelem Vlastimil Daníček se třemi góly. Hráči Liberce v této sezóně vyhráli dva ze čtyř domácích zápasů. Hosté ze Slovácka venku uhráli dvě výhry ze tří zápasů. Slovácko není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,3 branek na venkovní zápas, Liberec ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,2 branky na zápas. Domácí Liberec v tomto ročníku odehrál dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Slovácka odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Slovácka je pevná, průměrně obdržela 1 branku na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí na Stadionu U Nisy v této sezóně průměrně vstřelili 2,2 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz