Udinese – Bergamo – 06.12.2020 15:00

V neděli nás čeká 10. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Udinese a Bergamo. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou aktuálně na třináctém místě ligové tabulky, hosté drží osmou příčku. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Udinese, skončilo výhrou hostů z Bergama 2:3. Udinese v minulém ligovém kole hrálo proti Laziu Řím a získalo maximum bodů za výhru, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Oproti tomu klub z Bergama vyšel z posledního utkání proti Veroně naprázdno. Nejlepším střelcem Udinese je Ignacio Pussetto se dvěma brankami. V týmu hostů z Bergama je nejlepším zakončovatelem Alejandro Gomez se čtyřmi góly. Hostující Bergamo na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo tři zápasy, domácí Bianconeri na svém stadionu v této sezóně vyhráli dva zápasy. Udinese v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně jen 1 branku na zápas, Bergamo zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 2,2 zásahu. Domácí Udinese v tomto ročníku odehrálo ovšem čtyři zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Bergama odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Bergama není příliš pevná, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Domácí mají na svém hřišti průměr 1 vstřelený gól na utkání, hosté mají vyšší průměr 2,2 branky na zápas venku, hosté z Bergama v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz