Liberec – Boleslav – 06.06.2020 18:00

Další, v pořadí již 28. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Libercem a Boleslaví, které se odehraje v sobotu od 18:00 na Stadionu U Nisy. Oba týmy dělí v tabulce šest příček, domácí jsou aktuálně na třetím místě ligové tabulky, hosté drží devátou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Liberce 1:3. Liberci se v posledním ligovém kole proti Jablonci dařilo a bral plný počet bodů, domácí jsou ve formě, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Hostující Boleslav naopak remizovala a přišla o dva body se Zlínem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Liberec Roman Potočný s devíti góly a za Boleslav Lukáš Budínský, který se trefil desetkrát. Hráči Liberce v této sezóně vyhráli osm ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Boleslavi na venkovních hřištích vyhráli dva ze třinácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Liberec vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,5 góly v jednom zápase. Hosté z Boleslavi na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,9 branky. Domácí Liberec v tomto ročníku odehrál jen pět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Boleslavi odehrál osm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. Domácí mají formu a v posledních třech zápasech vyhráli. Hosté inkasovali v minulých zápasech průměrně 1,7 branky a Liberec je doma produktivní, hosté z Boleslavi neudrží vzadu nulu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz