Lille – Bordeaux – 13.12.2020 17:00

V neděli se odehraje 14. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se v 17:00 spolu střetnou Bordeaux a Lille. Domácí tým Lille je aktuálně se šestadvaceti body na druhé pozici v ligové tabulce, hosté jsou o osm příček níž na desáté pozici, když získali devatenáct bodů. Minulé měření sil na Stade Pierre–Mauroy ovládli domácí hráči Lille 3:0. Lille v minulém ligovém kole hrálo proti Monacu a získalo maximum bodů za výhru. I klub z Bordeaux získal s Brestem tři body. Nejlepšími zakončovateli jsou za Lille Burak Yilmaz se šesti góly a za Bordeaux Josh Maja, který se trefil dvakrát. Hostující Bordeaux na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo dva zápasy, domácí Lille na svém stadionu v této sezóně vyhrálo pět zápasů. Bordeaux není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,2 branek na venkovní zápas, Lille ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,1 branky na zápas. Lille ze třinácti zápasů v této sezóně ze žádného nevyšlo střelecky naprázdno, Bordeaux dokonce neskórovalo v pěti zápasech. Defenziva hostujícího Bordeaux je pevná, průměrně obdržela 1 branku na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 0,7 gólu na zápas. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,1 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz