Lille – Nantes – 25.09.2020 21:00

V pátek se odehraje 5. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se ve 21:00 spolu střetnou Nantes a Lille. V tomto utkání se střetne pátý se čtrnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé tři body. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Lille 0:1. V minulém kole hostující tým z Nantes ztratil remízou dva body se Saint Etienne. Stejně tak domácí Lille remizovalo s Olympikem. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Lille je Jonathan Bamba, který dal dva góly, za Nantes se jedenkrát prosadil Andrei Girotto. Hráči Lille v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Nantes na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli zatím jen dva pokusy. Lille v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně jen 1 branku na zápas, Nantes zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 0,5 zásahu. Lille ze čtyř zápasů v této sezóně ze žádného nevyšlo střelecky naprázdno, Nantes neskórovalo v jednom zápase. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,5 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Produktivita obou týmů není v úvodu sezóny příliš vysoká, pravděpodobně nepadnou více než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz