Lille – Toulouse – 22.02.2020 20:00

V sobotu nás čeká 26. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Lille a Toulouse. V tomto utkání se střetne čtvrtý s posledním týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok sedmadvacet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Toulouse 2:1. V minulém kole hostující tým z Toulouse ztratil všechny body s Nice, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o třetí prohru v řadě. Stejně tak domácí Lille prohrálo s Olympikem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Lille Victor Osimhen se třinácti góly a za Toulouse Efthimios Koulouris, který se trefil čtyřikrát. Hráči Lille v této sezóně vyhráli devět ze třinácti domácích zápasů. Hosté z Toulouse venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už třináct zápasů. Lille je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 1,5 góly na zápas. Oproti tomu Toulouse není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 0,8 branky na utkání. Domácí Lille v tomto ročníku odehrálo šest zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Toulouse odehrál dvanáct zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Toulouse není příliš pevná, průměrně obdržela 2,0 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně třech proher. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 16 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz