Lipsko – Freiburg – 07.11.2020 15:30

Bundesliga má na programu 7. kolo, ve kterém v sobotu v 15:30 hostí Lipsko tým Freiburgu. V tomto utkání se střetne třetí se třináctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok sedm bodů. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Lipska a zápas skončil nerozhodně 1:1. V minulém kole hostující tým z Freiburgu ztratil všechny body s Leverkusenem. Stejně tak domácí Lipsko prohrálo s Mönchengladbachem. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Lipska je Emil Forsberg, který dal dva góly, za Freiburg se třikrát prosadil Nils Petersen. Hostující Freiburg na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jeden zápas, domácí Lipsko na svém stadionu v této sezóně vyhrálo tři zápasy. V této ligové sezóně domácí Lipsko vstřelilo na domácím hřišti průměrně 3 góly v jednom zápase. Hosté z Freiburgu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,3 branky. Domácí Lipsko v tomto ročníku odehrálo jen jeden zápas, ve kterém nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Freiburgu také odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,7 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,2 branky na zápas. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru domácích, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz