Lipsko – Freiburg – 14.03.2020 15:30

V sobotu nás čeká 26. kolo Bundesligy a v něm se o body utkají Lipsko a Freiburg. V tomto utkání se střetne třetí s osmým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok čtrnáct bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Schwarzwald-Stadion a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Freiburgu 2:1. Lipsko v minulém ligovém kole hrálo proti Wolfsburgu a ztratilo remízou dva body a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Oproti tomu klub z Freiburgu získal s Unionem Berlín tři body. Nejlepšími zakončovateli jsou za Lipsko Timo Werner s jednadvaceti góly a za Freiburg Nils Petersen, který se trefil osmkrát. Hráči Lipska v této sezóně vyhráli sedm ze dvanácti domácích zápasů. Hosté z Freiburgu venku uhráli čtyři výhry ze třinácti zápasů. Freiburg není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,4 branek na venkovní zápas, Lipsko ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,7 branky na zápas. Lipsko z pětadvaceti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelilo žádný gól, Freiburg neskóroval v šesti zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,0 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii remíz. Domácí v Red Bull Areně v této sezóně průměrně vstřelili 2,7 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz