Lipsko – Union Berlín – 18.01.2020 18:30

V sobotu se odehraje 18. kolo Bundesligy, ve kterém se v 18:30 spolu střetnou Union Berlín a Lipsko. V tomto utkání se střetne vedoucí tým s jedenáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok sedmnáct bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Lipska 0:4. V posledním ligovém kole hráči Lipska vyhráli s Augsburgem, naopak hosté z Unionu Berlín prohráli s Düsseldorfem, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepším střelcem Lipska je Timo Werner s osmnácti brankami. V týmu hostů z Unionu Berlín je nejlepším zakončovatelem Sebastian Andersson s osmi góly. Hráči Lipska v této sezóně vyhráli pět z osmi domácích zápasů. Hostující hráči Unionu Berlín na venkovních hřištích vyhráli jeden z osmi zápasů. Union Berlín není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Lipsko ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,9 branky na zápas. Domácí Lipsko v tomto ročníku neodehrálo žádný zápas, ve kterém by nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Unionu Berlín odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Unionu Berlín není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Lipsko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz