Wolfsburg – Freiburg – 13.06.2020 15:30

V sobotu nás čeká 31. kolo Bundesligy a v něm se o body utkají Wolfsburg a Freiburg. Oba týmy dělí v tabulce pouze dvě příčky, domácí jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté drží osmou příčku. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Schwarzwald-Stadion a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Freiburgu 1:0. V minulém kole hostující tým z Freiburgu získal maximum bodů s Mönchengladbachem. Stejně tak domácí Wolfsburg vyhrál s Brémami. Nejlepšími zakončovateli jsou za Wolfsburg Wouter Weghorst s dvanácti góly a za Freiburg Nils Petersen, který se trefil desetkrát. Hráči Wolfsburgu v této sezóně vyhráli čtyři z patnácti domácích zápasů. Hostující hráči Freiburgu na venkovních hřištích vyhráli čtyři z patnácti zápasů. Freiburg není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, Wolfsburg má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,1 branky na zápas. Domácí Wolfsburg v tomto ročníku odehrál sedm zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Freiburgu odehrál osm zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Freiburgu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz