Lorient – Nimes – 13.12.2020 15:00

Francouzská Ligue 1 má na programu 14. kolo, ve kterém v neděli v 15:00 hostí Lorient tým Nimes. Domácí tým Lorient je aktuálně s osmi body na devatenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o tři příčky výš na šestnácté pozici, když získali jedenáct bodů. V minulém kole hostující tým z Nimes ztratil všechny body s Olympikem a byla to již druhá prohra v řadě. Stejně tak domácí Lorient prohrál s Angers, domácí jsou bez formy a jde už o čtvrtou prohru za sebou. Snajperem v týmu Lorient je Yoane Wissa, který dal čtyři góly, za Nimes se třikrát prosadil Zinedine Ferhat. Hostující Nimes na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo dva zápasy, domácí Lorient na svém stadionu v této sezóně vyhrál jeden zápas. V této ligové sezóně domácí Lorient vstřelil na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Nimes na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,5 branky. Lorient ze třinácti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelil žádný gól, Nimes neskórovalo v šesti zápasech. Defenziva hostujícího Nimes není příliš pevná, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Domácí tým Lorient prohrál v posledních čtyřech zápasech. Stejně tak hosté mají sérii porážek v posledních dvou zápasech. Oběma týmům se v koncovce příliš nedaří, dá se předpokládat, že nepadnou víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz