Lyon – Lens – 06.01.2021 21:00

Dohrávka odloženého zápasu osmnáctého kola Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Lyonem a Lensem, které se odehraje ve středu od 21:00 na Parc Olympique Lyonnais. Domácí tým Lyonu je aktuálně se šestatřiceti body na první pozici v ligové tabulce, hosté jsou o šest příček níž na sedmé pozici, když získali sedmadvacet bodů. Lyon v minulém ligovém kole hrál proti Nantes a získal maximum bodů za výhru, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. I klub z Lensu získal s Brestem tři body. Nejlepšími zakončovateli jsou za Lyon Karl Toko Ekambi s devíti góly a za Lens Gael Kakuta, který se trefil sedmkrát. Hráči Lyonu v této sezóně vyhráli pět z osmi domácích zápasů. Hostující hráči Lensu na venkovních hřištích vyhráli čtyři z osmi zápasů. Lyon v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,4 branky na zápas, Lens zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 1,4 zásahu. Lyon ze sedmnácti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelil žádný gól, Lens neskórovalo také ve dvou zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Domácí tým Lyonu vyhrál v posledních dvou zápasech. Domácí na Parc Olympique Lyonnais v této sezóně průměrně vstřelili 2,4 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz