Lyon – Saint Etienne – 01.03.2020 21:00

V neděli nás čeká 27. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Lyon a Saint Etienne. V tomto utkání se střetne sedmý s patnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok osm bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů ze Saint Etienne 1:0. Lyon v minulém ligovém kole hrál proti Metz a získal maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub ze Saint Etienne remizoval s Reimsem a ztratil dva body. Nejvíc branek v dresu Lyonu vsítil Moussa Dembele, v barvách Saint Etienne dal nejvíc branek Denis Bouanga. Hráči Lyonu v této sezóně vyhráli čtyři ze dvanácti domácích zápasů. Hosté ze Saint Etienne venku uhráli čtyři výhry ze třinácti zápasů. Saint Etienne není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, Lyon ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Lyon ze šestadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelil žádný gól, Saint Etienne neskórovalo také v osmi zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1 branku na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Lyonu, kteří mají v tabulce náskok 8 bodů, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz