Mainz – Brémy – 20.06.2020 15:30

Bundesliga má na programu 33. kolo, ve kterém v sobotu v 15:30 hostí Mainz tým Brém. Domácí tým Mainz je aktuálně se čtyřiatřiceti body na patnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky níž na sedmnácté pozici, když získali osmadvacet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Mainz 0:5. Mainz se v posledním ligovém kole proti Dortmundu dařilo a bralo plný počet bodů. Hostující Brémy naopak ztratily všechny body s Bayernem. Nejvíc branek v dresu Mainz vsítil Robin Quaison, v barvách Brém dal nejvíc branek Milot Rashica. Hráči Mainz v této sezóně vyhráli čtyři ze šestnácti domácích zápasů. Hostující hráči Brém na venkovních hřištích vyhráli šest ze šestnácti zápasů. Mainz není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 0,9 góly na zápas. Naopak Brémy jsou na zápasech venku postrachem, jejich brankový průměr je 1,6 branky na utkání. Domácí Mainz v tomto ročníku odehrálo jedenáct zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Brém odehrál dvanáct zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,0 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 2,0 branky na zápas. Domácí Mainz má na svém stadionu průměr 0,9 vstřelené branky na utkání, hosté mají lepší průměr 1,6 branky na venkovní zápas, hosté v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz