Mainz – Paderborn – 29.02.2020 15:30

V sobotu nás čeká 24. kolo Bundesligy a v něm se o body utkají Mainz a Paderborn. Domácí tým Mainz je aktuálně s dvaadvaceti body na patnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o tři příčky níž na posledním místě, když získali šestnáct bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Mainz 1:2. Mainz v minulém ligovém kole hrálo proti Wolfsburgu a ztratilo všechny body. I klub z Paderbornu vyšel z posledního utkání proti Bayernu naprázdno, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepším střelcem Mainz je Robin Quaison s jedenácti brankami. V týmu hostů z Paderbornu je nejlepším zakončovatelem Streli Mamba s pěti góly. Hráči Mainz v této sezóně vyhráli tři z jedenácti domácích zápasů. Hostující hráči Paderbornu na venkovních hřištích vyhráli dva z jedenácti zápasů. Mainz není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 1,1 góly na zápas. Také Paderborn na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1,2 branky na utkání. Mainz ze třiadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelilo žádný gól, Paderborn neskóroval ve čtyřech zápasech. Defenziva hostujícího Paderbornu není příliš pevná, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,3 gólu na zápas. Hostující Paderborn má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Mainz se na domácím hřišti nedaří a Paderborn zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz