Mallorca – Barcelona – 14.03.2020 18:30

V sobotu nás čeká 28. kolo Španělské LaLigy a v něm se o body utkají Mallorca a FC Barcelona. Domácí tým Malorky je aktuálně s pětadvaceti body na osmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o sedmnáct příček výš v čele ligy, když získali osmapadesát bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z FC Barcelony 5:2. V minulém kole hostující tým z FC Barcelony získal maximum bodů se San Sebastianem. Stejně tak domácí Mallorca vyhrála s Eibarem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Malorku Ante Budimir s devíti góly a za FC Barcelonu Lionel Andres Messi, který se trefil devatenáctkrát. Hráči Malorky v této sezóně vyhráli šest ze čtrnácti domácích zápasů. Hostující hráči FC Barcelony na venkovních hřištích vyhráli pět ze třinácti zápasů. FC Barcelona není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,4 branek na venkovní zápas, Mallorca má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,1 branky na zápas. Mallorca ze sedmadvaceti zápasů v této sezóně ve třinácti nevstřelila žádný gól, FC Barcelona naopak neskórovala jen v pěti zápasech. Defenziva hostující FC Barcelony je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 17 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz