Mechelen – Charleroi – 06.11.2020 20:45

1. belgická liga má na programu 12. kolo, ve kterém v pátek ve 20:45 hostí Mechelen tým Charleroi. Domácí tým Mechelenu je aktuálně s osmi body na patnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtrnáct příček výš v čele ligy, když získali dvaadvacet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Charleroi 2:1. V posledním ligovém kole hráči Mechelenu remizovali s FC Brugami, naopak hosté z Charleroi vyhráli s Cercle Brugy. Nejlepšími zakončovateli jsou za Mechelen Aster Vranckx se třemi góly a za Charleroi Kaveh Rezaei, který se trefil pětkrát. Hostující Charleroi na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo tři zápasy, domácí Mechelen na svém stadionu v této sezóně vyhrál jeden zápas. Mechelen není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1,4 góly na zápas. Naopak Charleroi je na zápasech venku postrachem, jeho brankový průměr je 1,6 branky na utkání. Domácí Mechelen v tomto ročníku odehrál jen dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Charleroi neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Defenziva hostujícího Charleroi je pevná, průměrně obdržela 0,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz