Mechelen – Club Brugy – 17.12.2020 20:45

Ve čtvrtek se odehraje 18. kolo 1. belgické ligy, ve kterém se ve 20:45 spolu střetnou FC Brugy a Mechelen. V tomto utkání se střetne šestnáctý s vedoucím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok devatenáct bodů. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 2:2. V posledním ligovém kole hráči Mechelenu prohráli s Waaslandem, naopak hosté z FC Brug vyhráli s Antwerpami, jde o druhou výhru v řadě. Nejlepším střelcem Mechelenu je Geoffry Hairemans se čtyřmi brankami. V týmu hostů z FC Brug je nejlepším zakončovatelem Krépin Diatta se sedmi góly. Hráči Mechelenu v této sezóně vyhráli jeden z osmi domácích zápasů. Hostující hráči FC Brug na venkovních hřištích vyhráli pět z osmi zápasů. FC Brugy je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelily hostitelům 2,4 branek na venkovní zápas, Mechelen má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,8 branky na zápas. Domácí Mechelen v tomto ročníku odehrál jen dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým FC Brug odehrál pouze tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,7 branky na zápas. Hostující FC Brugy drží sérii dvou výher v řadě. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz