Mechelen – Anderlecht Brusel – 15.02.2020 20:30

Mechelen přivítá v sobotu ve 20:30 v rámci 26. kola 1. belgické ligy na Achter de Kazerne Anderlecht Brusel. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na osmém místě ligové tabulky, hosté drží devátou příčku. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 0:0. V posledním ligovém kole hráči Mechelenu prohráli s Charleroi, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už čtvrtá prohra za sebou, naopak hosté z Anderlechtu Brusel remizovali s Gentem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Mechelen Igor De Camargo Rinck s osmi góly a za Anderlecht Brusel Nacer Chadli, který se trefil sedmkrát. Hráči Mechelenu v této sezóně vyhráli čtyři ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Anderlechtu Brusel na venkovních hřištích vyhráli tři ze dvanácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Mechelen vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,5 góly v jednom zápase. Hosté z Anderlechtu Brusel na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,1 branky. Domácí Mechelen v tomto ročníku odehrál sedm zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Anderlechtu Brusel odehrál osm zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Anderlechtu Brusel je pevná, průměrně obdržela 1,0 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,7 gólu na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili už čtyři prohry v řadě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz