Mechelen – Gent – 01.02.2020 20:30

V sobotu nás čeká 24. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Mechelen a Gent. Domácí tým Mechelenu je aktuálně se čtyřiatřiceti body na sedmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o pět příček výš na druhé pozici, když získali pětačtyřicet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Gentu 3:0. V posledním ligovém kole hráči Mechelenu prohráli se Standardem Lutych, naopak hosté z Gentu vyhráli s Genkem a jde již o třetí výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejlepším střelcem Mechelenu je Igor De Camargo Rinck s osmi brankami. V týmu hostů z Gentu je nejlepším zakončovatelem Jonathan David s jedenácti góly. Hráči Mechelenu v této sezóně vyhráli čtyři z jedenácti domácích zápasů. Hostující hráči Gentu na venkovních hřištích vyhráli tři z jedenácti zápasů. Mechelen je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 1,6 góly na zápas. Oproti tomu Gent není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,4 branky na utkání. Mechelen z dvaadvaceti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelil žádný gól, Gent neskóroval ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně třech výher. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči Gentu, kteří mají v tabulce náskok 11 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz