Mechelen – Waasland – 22.02.2020 20:30

1. belgická liga má na programu 27. kolo, ve kterém v sobotu ve 20:30 hostí Mechelen tým Waaslandu. Domácí tým Mechelenu je aktuálně se sedmatřiceti body na sedmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o osm příček níž na patnácté pozici, když získali dvacet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Mechelenu 1:3. Mechelenu se v posledním ligovém kole proti Anderlechtu Brusel dařilo a bral plný počet bodů. Hostující Waasland naopak ztratil všechny body s FC Brugami, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o čtvrtou prohru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Mechelen Igor De Camargo Rinck s osmi góly a za Waasland Tuur Dierckx, který se trefil čtyřikrát. Hráči Mechelenu v této sezóně vyhráli pět ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Waaslandu na venkovních hřištích vyhráli dva ze třinácti zápasů. Waasland není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,7 branek na venkovní zápas, Mechelen ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Domácí Mechelen v tomto ročníku odehrál sedm zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Waaslandu odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně čtyřech proher. Domácí Mechelen má na svém stadionu průměr 1,5 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,7 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz