Monaco – Montpelliere – 14.02.2020 20:45

Francouzská Ligue 1 má na programu 25. kolo, ve kterém v pátek ve 20:45 hostí Monaco tým Montpelliere. Domácí tým Monaca je aktuálně s pětatřiceti body na sedmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o dvě příčky výš na páté pozici, když získali sedmatřicet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Montpelliere 3:1. V minulém kole hostující tým z Montpelliere získal maximum bodů se Saint Etienne. Stejně tak domácí Monaco vyhrálo s Amiens, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Nejvíc branek v dresu Monaca vsítil Wissam Ben Yedder, v barvách Montpelliere dal nejvíc branek Andy Delort. Hráči Monaca v této sezóně vyhráli sedm ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Montpelliere na venkovních hřištích vyhráli jeden z jedenácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Monaco vstřelilo na domácím hřišti průměrně 2,2 góly v jednom zápase. Hosté z Montpelliere na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,8 branky. Monaco ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelilo žádný gól, Montpelliere neskórovalo v sedmi zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech vítěznou sérii. Domácí Monaco má na svém stadionu průměr 2,2 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,8 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz