Monaco – Rennes 20.10.2019 17:00

V neděli se odehraje 10. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se v 17:00 spolu střetnou Rennes a Monaco. Domácí tým Monaca je aktuálně s devíti body na šestnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o šest příček výš na desáté pozici, když získali dvanáct bodů. Monaco v minulém ligovém kole hrálo proti Montpelliere a ztratilo všechny body. I klub z Rennes vyšel z posledního utkání proti Reimsu naprázdno. Nejvíc branek v dresu Monaca vsítil Wissam Ben Yedder, v barvách Rennes dal nejvíc branek M’Baye Niang. Hostující Rennes na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo dva zápasy, domácí Monaco na svém stadionu v této sezóně vyhrálo dva zápasy. Rennes není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 0,8 branek na venkovní zápas, Monaco ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,4 branky na zápas. Monaco z devíti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelilo žádný gól, Rennes neskórovalo také ve třech zápasech. Defenziva hostujícího Rennes je pevná, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Domácí Monaco má na svém stadionu průměr 2,4 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,8 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz