Lyon – Dijon 19.10.2019 17:30

V sobotu nás čeká 10. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Lyon a Dijon. Domácí tým Lyonu je aktuálně s devíti body na čtrnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o pět příček níž na devatenácté pozici, když získali osm bodů. Lyon v minulém ligovém kole hrál proti Saint Etienne a ztratil všechny body, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Oproti tomu klub z Dijonu získal se Strasbourgem tři body, jde o druhou výhru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Lyon Moussa Dembele se šesti góly a za Dijon Julio Tavares, který se trefil třikrát. Hráči Lyonu v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Dijonu venku uhráli jednu výhru ze čtyř zápasů. Lyon v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,8 branky na zápas, Dijon zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,8 zásahu. Domácí Lyon v tomto ročníku odehrál ovšem čtyři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Dijonu odehrál pět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1 branku na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Domácí tým Lyonu prohrál v posledních dvou zápasech. Stejně tak hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech. Domácí Lyon na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz