Montpelliere – Metz – 16.12.2020 19:00

Ve středu se odehraje 15. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se v 19:00 spolu střetnou Metz a Montpelliere. Domácí tým Montpelliere je aktuálně se šestadvaceti body na páté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o osm příček níž na třinácté pozici, když získali sedmnáct bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Montpelliere, skončil zápas nerozhodně 1:1. V minulém kole hostující tým z Metz ztratil remízou dva body se Strasbourgem. Naopak domácí Montpelliere vyhrálo s Lensem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Montpelliere Andy Delort se šesti góly a za Metz Ibrahima Niane, který se trefil také šestkrát. Hráči Montpelliere v této sezóně vyhráli čtyři ze sedmi domácích zápasů. Hostující hráči Metz na venkovních hřištích vyhráli jeden ze sedmi zápasů. V této ligové sezóně domácí Montpelliere vstřelilo na domácím hřišti průměrně 2 góly v jednom zápase. Hosté z Metz na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,9 branky. Montpelliere ze čtrnácti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelilo žádný gól, Metz neskórovalo ve čtyřech zápasech. Defenziva hostujícího Metz je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Domácí Montpelliere má v posledních utkáních lepší formu než hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz