Montpelliere – Strasbourg – 29.02.2020 20:00

Montpelliere přivítá v sobotu ve 20:00 v rámci 27. kola Francouzské Ligue 1 na Stade de la Mosson Strasbourg. Domácí tým Montpelliere je aktuálně se sedmatřiceti body na deváté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o tři příčky výš na šesté pozici, když získali osmatřicet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů ze Strasbourgu 1:0. V minulém kole hostující tým ze Strasbourgu ztratil remízou dva body s Amiens, což je již druhá remíza v řadě. Naopak domácí Montpelliere prohrálo s Angers, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Snajperem v týmu Montpelliere je Andy Delort, který dal devět gólů, za Strasbourg se osmkrát prosadil Adrien Thomasson. Hráči Montpelliere v této sezóně vyhráli devět ze třinácti domácích zápasů. Hosté ze Strasbourgu venku uhráli čtyři výhry ze třinácti zápasů. Montpelliere v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,8 branky na zápas, Strasbourg zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,8 zásahu. Domácí Montpelliere v tomto ročníku odehrálo devět zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Strasbourgu odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Strasbourgu je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii porážek. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou remíz. Domácí Montpelliere má na domácím hřišti průměr 1,8 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,8 branky na venkovní zápas, Montpelliere v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz