Mouscron-Péruwelz – Cercle Brugy – 22.02.2020 20:00

V sobotu nás čeká 27. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Mouscron-Péruwelz a Cercle Brugy. Oba týmy dělí v tabulce šest příček, domácí jsou aktuálně na desátém místě ligové tabulky, hosté jsou v tabulce poslední. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu Jana Breydela a utkání skončilo remízou 2:2. V posledním ligovém kole hráči Mouscron-Péruwelz vyhráli s Waregemem, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě, stejně tak hosté z Cercle Brugy vyhráli a jde o druhou výhru v řadě. Nejvíc branek v dresu Mouscron-Péruwelz vsítil Stipe Perica, v barvách Cercle Brugy dal nejvíc branek Stef Peeters. Hráči Mouscron-Péruwelz v této sezóně vyhráli pět ze třinácti domácích zápasů. Hosté z Cercle Brugy venku uhráli jednu výhru ze třinácti zápasů. Cercle Brugy není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 0,7 branek na venkovní zápas, Mouscron-Péruwelz ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,6 branky na zápas. Mouscron-Péruwelz ze šestadvaceti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelilo žádný gól, Cercle Brugy neskórovalo v osmi zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2 branky na zápas. Hostující Cercle Brugy drží sérii dvou výher v řadě. Domácí mají formu a v posledních dvou zápasech vyhráli. Domácí Mouscron-Péruwelz má na domácím hřišti průměr 1,6 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,7 branky na venkovní zápas, Mouscron-Péruwelz v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz