Mouscron-Péruwelz – Oostende – 08.02.2020 20:30

V sobotu nás čeká 25. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Mouscron-Péruwelz a Oostende. Svěřenci domácího trenéra Bernda Hollerbacha jsou aktuálně na jedenáctém místě ligové tabulky, hosté okupují čtrnáctou pozici. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 2:2. V minulém kole hostující tým z Oostende získal maximum bodů se Sint Truidense. Naopak domácí Mouscron-Péruwelz prohrál s Anderlechtem Brusel, domácí jsou bez formy a jde už o čtvrtou prohru za sebou. Nejlepším střelcem Mouscron-Péruwelz je Stipe Perica se šesti brankami. V týmu hostů z Oostende je nejlepším zakončovatelem Junior Sakala se sedmi góly. Hráči Mouscron-Péruwelz v této sezóně vyhráli čtyři ze dvanácti domácích zápasů. Hosté z Oostende venku uhráli jednu výhru ze dvanácti zápasů. Mouscron-Péruwelz v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,5 branky na zápas, Oostende zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 0,6 zásahu. Domácí Mouscron-Péruwelz v tomto ročníku odehrálo pět zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Oostende odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili už čtyři prohry v řadě. Domácí Mouscron-Péruwelz má na domácím hřišti průměr 1,5 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,6 branky na venkovní zápas, Mouscron-Péruwelz v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz